انبار طوقیان

انبار طوقیان در سال 1349 با مدیریت اکبر طوقیان فعالیت خود را در بخش انبارداری آغاز نمود و اکنون پس از گذشت حدود نیم قرن و به واسطه ی اعتماد بازرگانان از سرتاسر کشور، با قدرت و کیفیت فعالیت خود را ادامه می دهد.

بی شک این اعتماد حاصل تلاش های مدیران و پرسنل انبار طوقیان در راستای ارائه بهترین خدمات به بازرگانان بوده است که به لطف خداوند نتیجه بخش بوده است.

این بنگاه دارای سه هزار متر مربع فضای کاربردری، شامل 3 عدد سوله ی 1000 متری می باشد. همچنین سردخانه ای مجهز، جهت نگهداری از ویتامین وداروهای دامی درانبار وجود دارد که آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

تلاش این مجموعه بر این است که کالاها به لحاظ کمیت و کیفیت در نهایت صحت و سلامت نگهداری شده و با دقت و سرعت تمام در اختیار خریداران قرار گیرند. در این راستا با به کارگیری نیروهای باتجربه و استفاده از مدرن ترین تجهیزات سعی در دستیابی به بالاترین کیفیت بوده است.

همچنین با ایجاد وب سایتی تخصصی، علاوه بر ارتباط هرچه بیشتر با صاحبان کالا و اطلاع رسانی به روش های مدرن، بخشی ویژه ایشان جهت مشاهده برگه های ورود، خروج و حواله، گزارش موجودی و کاردکس ایجاد نموده است که بی شک گامی بزرگ درراستای پیشرفت و ارتقای انبارداری می باشد.

بدین ترتیب صاحبان صنایع و یا بنگاه های تجاری می توانند با اطمینان خاطر کامل، کالاهای خود را به ما بسپارند و همواره در جریان شرایط کالاهای خود قرار بگیرند.

در ادامه می توانید تصاویری از محیط انبار طوقیان را مشاهده نمایید.